Po pěti letech konečně opět nadešel čas – Bad Gottleubou projde pestrý průvod vlastnoručně vyrobených a nazdobených karnevalových vozů, hudebních skupin a spřátelených karnevalových spolků. V ulicích našeho města budete mít možnost povzbudit účastníky průvodu a zapojit se do oslav.

 

U všech vjezdů do města je třeba zaplatit 2 eura za vstupenkovou plaketu, kterou je pak třeba nosit na viditelném místě. Karnevalový průvod vyjde ve 14 hodin od supermarketu EDEKA, projde ulicemi Königstraße a Ernst-Hackebeil-Straße, načež odbočí na náměstí Markt, kde bude moderátor komentovat jednotlivé vozy. Jubilejní průvod bude ukončen na festivalovém plácku před „domečkem bláznů“ Narrenhäus'l (Königstraße 32C), kde se o zábavu až do večera postará DJ Harp. Zde se můžete i občerstvit u stánků s jídlem a pitím nebo se oddat tanci – diskotékové rytmy zajistí Diskothek Blue Hill.

Adresa: Bad Gottleuba / start a cíl: EDEKA-Markt Bad Gottleuba, Königstraße 53 / průchod náměstím Markt, www: Karnevalsverein Bad Gottleuba e.V. – Wir sind der Karnevalsverein Bad Gottleuba und aus Tradition erwachsen. (karnevalsverein-bad-gottleuba.de)